O firmie

 

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i łączników do drewna. W swojej ofercie posiadamy zarówno wbijarki pneumatyczne jak i gazowe wykorzystujące najnowsze technologie w tej dziedzinie. Reprezentujemy firmy mające długoletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku profesjonalnych zamocowań.

Jako dystrybutor światowego potentata w dziedzinie produkcji narzędzi pneumatycznych - japońskiej firmy MAX, oferujemy najwyższej jakości gwoździarki do produkcji palet drewnianych. Dla przemysłu meblowego proponujemy szeroka gamę narzędzi włoskiej firmy Omer - dobrze już znanej w naszym kraju i cieszącej się zaufaniem klientów.

Dekarze znajdą u nas profesjonalne gwoździarki gazowe amerykańskiej firmy Paslode - narzędzia powszechnego już za Oceanem, w Polsce zjednującego sobie coraz szerszą rzeszę zwolenników.
Wszystko to za sprawą świetnej "poręczności" przy łatowaniach dachów.

Szeroka gama materiałów zużywalnych pozwala na dobranie optymalnego do danego profilu producji rozwiązania.

Nasze gwoździe znajdują zastosowanie przy produkcji palet, domów w technologii szkieletu drewnianego i wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkiego i mocnego połączenia elementów drewnianych.

Rozległa paleta zszywek to oferta kierowana przede wszystkim do producentów mebli , także ogrodowych. Niektóre typy klamer doskonale sprawdzają się w budownictwie (mocowanie paroizilacji i płyt OSB do szkieletu drewnianego).

Sztyfty, zwane również mini-gwoździami stosowane są przez producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej - wszędzie gdzie nie ma potrzeby wbijać dużych gwoździ.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, które poszukują nowoczesnych technik łączenia drewna. Dzięki doskonalej znajomości rynku oferujemy kompleksowe rozwiązania dla małych i dużych przedsiębiorstw.

Nasze produkty pozwalają na znaczne oszczędności czasu i pieniędzy.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań.
Prowadzimy profesjonalny serwis narzędzi pneumatycznych, gazowych i elektronarzędzi budowlanych.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów, firmy wykonawcze oraz osoby prywatne.